FUNDACJA PZU

Projekt „FKN ON TOUR 2022”, będący naturalną kontynuacją poprzednich projektów „FKN ON TOUR”, polega na organizacji trzech wyjazdów na mecze piłkarskiej Reprezentacji Polski dla kibiców z różnymi niepełnosprawnościami. Wyjazdy mają się znacząco przyczynić do aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych, mieszkających na terenie co najmniej pięciu województw oraz integracji tego środowiska. Wyjazdy na takie imprezy mają rozwijać pasję sportową oraz propagować ideę turystyki sportowej bez barier.

  • Całkowity finansowy koszt projektu: 6 750,00 zł
  • Kwota przyznanej dotacji: 5 000,00 zł

Projekt „FKN ON TOUR 2021”, będący naturalną kontynuacją poprzednich projektów „FKN ON TOUR”, polega na organizacji trzech wyjazdów na mecze piłkarskiej Reprezentacji Polski dla kibiców z różnymi niepełnosprawnościami. Wyjazdy mają się znacząco przyczynić do aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych, mieszkających na terenie co najmniej pięciu województw oraz integracji tego środowiska. Wyjazdy na takie imprezy mają rozwijać pasję sportową oraz propagować ideę turystyki sportowej bez barier.

  • Całkowity finansowy koszt projektu: 6 000,00 zł
  • Kwota przyznanej dotacji: 4 000,00 zł

Projekt „FKN ON TOUR 2020”, będący naturalną kontynuacją poprzednich projektów „FKN ON TOUR”, polega na organizacji trzech wyjazdów na mecze piłkarskiej Reprezentacji Polski dla kibiców z różnymi niepełnosprawnościami. Wyjazdy mają się znacząco przyczynić do aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych, mieszkających na terenie co najmniej pięciu województw oraz integracji tego środowiska. Wyjazdy na takie imprezy mają rozwijać pasję sportową oraz propagować ideę turystyki sportowej bez barier.

  • Całkowity finansowy koszt projektu: 6 000,00 zł
  • Kwota przyznanej dotacji: 4 000,00 zł

Projekt „FKN ON TOUR 2019” polega na organizacji pięciu wyjazdów na mecze piłkarskiej Reprezentacji Polski dla kibiców z różnymi niepełnosprawnościami. Wszystkie mecze odbędą się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wyjazdy mają się znacząco przyczynić do aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych, mieszkających na terenie co najmniej sześciu województw. Wyjazdy na takie imprezy mają rozwijać pasję sportową oraz propagować ideę turystyki sportowej bez barier.

  • Całkowity finansowy koszt projektu: 7 500,00 zł
  • Kwota wnioskowanej dotacji: 4 000,00 zł

Projekt „FKN ON TOUR” polega na organizacji trzech wyjazdów na mecze piłkarskiej Reprezentacji Polski odbywające się na terenie całej Polski dla kibiców z różnymi niepełnosprawnościami. Wyjazdy mają się znacząco przyczynić do aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych, mieszkających na terenie co najmniej czterech województw. Wyjazdy na takie imprezy sportowe mają rozbudzić aktywność w obszarze sportowych zainteresowanych oraz propagować ideę „turystyki sportowej bez barier”.

  • Całkowity finansowy koszt projektu: 5 400,00 zł
  • Kwota przyznanej dotacji: 2 400,00 zł
Scroll to Top
Skip to content