Sprzedaż biletów na mecz:

Polska – Holandia rusza w czwartek 1 września. 

Mecz odbędzie się: 22 września o godz. 20.45 (PGE Narodowy, Warszawa)

Ceny biletów dla osób z niepełnosprawnościami:

  • osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim z opiekunem – 90 zł
  • Easy Acces osoby ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem – 90 zł

 

Aby kupić bilet na mecz reprezentacji należy założyć konto na portalu Łączy nas piłka www.laczynaspilka.pl, wysłać orzeczenie o niepełnosprawności i zakupić odpowiedni bilet (przygotować skan orzeczenia, kliknąć w „bilety dla osób na wózkach” lub w „Easy Access”, wypełnić formularz i wysłać. Raz przyznany status zachowuje się na kolejne mecze).

Od 2018 roku Polski Związek Piłki Nożnej wprowadził bilety Easy Access. Dotyczą one osób z niepełnosprawnością inną niż ruchową (poruszających się na wózku). Do zakupu tych biletów uprawnione są osoby, które mają orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym: wzrokowej, intelektualnej, słuchowej lub ruchowej.

Podczas każdego meczu reprezentacji rozgrywanego w Polsce dostępna będzie usługa audiodeskrypcji czyli specjalistycznego komentarza dla osób z dysfunkcją wzroku, który ułatwia odbiór wydarzeń na boisku. Aby skorzystać z audiodeskrypcji wystarczy mieć odbiornik radiowy ustawiony na odpowiedniej częstotliwości. O częstotliwości poinformujemy jak tylko dostaniemy potwierdzenie z PZPN.

kibice z flagami na trybunach oraz widok na murawę

Sprzedaż biletów odbywa się w Internecie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu https://bilety.laczynaspilka.pl/
Nie będzie możliwy zakup biletów w dniu meczu na stadionie.

Żródło: www.laczynaspilka.pl

Scroll to Top
Skip to content