28 listopada zawodnicy Jagiellonii Białystok: Wojtek Błyszko, Bartosz Bida oraz Damian Węglarz spotkali się z niepełnosprawnymi kibicami w ośrodku Kibice Razem Jagiellonii Białystok.

W spotkaniu wzięło udział blisko 30 osób zrzeszonych w Białostockim Klubie Kibiców Niepełnosprawnych (BKKN). Poza pytaniami od zgromadzonych fanów nasi zawodnicy zmierzyli się z nietypowymi zadaniami jak np. pokonywanie barier architektonicznych na wózku inwalidzkim czy poruszanie się z zasłoniętymi oczami przy pomocy białej laski.

Podczas spotkania Kibice zasypywali zawodników pytaniami – o najbardziej zapamiętany mecz, początki w przygodzie z futbolem, ale również o bieżący sezon, ostatnie wyniki, a także sytuację młodych w drużynie. Także sami piłkarze byli ciekawi, jak nasi fani np. poruszający się na wózkach inwalidzkich radzą sobie na stadionach.

Na koniec piłkarze w podziękowaniu za nasz doping, nie tylko na stadionie przy Słonecznej, ale również w meczach wyjazdowych, przekazali nam koszulkę klubową z numerem 12, autografami całej drużyny i napisem BKKN. Był też czas na wspólne zdjęcia i autografy.

Serdecznie dziękujemy z wspólne spotkanie i świetną atmosferą!

Fot. Justyna Grabowska, Emilio Kaminski.

Scroll to Top
Skip to content