Podziękowania adresowane do Ekstraklasy i Polskiego Związku Piłki Nożnej

Szanowni Państwo,
serdecznie dziękujemy za pomoc przy realizacji II edycji akcji „Tydzień bez barier 2019”. Włączyło się do niej kilkanaście organizacji zrzeszających kibiców z niepełnosprawnościami oraz klubów grających w Lotto Ekstraklasie i 1 Lidze.

Wspólnie podkreśliliśmy godność osób z niepełnosprawnościami oraz zwróciliśmy uwagę na coraz większą dostępność polskich stadionów piłkarskich. Kilkanaście oddolnych inicjatyw, w których uczestniczyli kibice niepełnosprawni zostało zauważonych przez media, publiczność na trybunach oraz widzów przed telewizorami. Radości dostarcza nam fakt, że widok osób z różnorakimi dysfunkcjami na stadionie wpisał się na stałe w krajobraz wydarzeń piłkarskich organizowanych w naszym kraju. Wierzymy, że nasza wspólna akcja zachęci kolejne osoby borykające się z niepełnosprawnością do regularnego odwiedzania polskich stadionów.

Liczymy na wsparcie naszej akcji w następnym roku. Zachęcamy też do odwiedzania strony www federacji na której wkrótce ukaże się obszerna relacja z tegorocznej edycji „Tygodnia bez barier”.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Federacji Kibiców Niepełnosprawnych

Scroll to Top
Skip to content