Wczoraj w Pałacu Krzysztofory miała miejsce bardzo miła dla nas uroczystość. XIII Kraków Bez Barier A.D. 2019 – Gala online na której nagradzane są osoby i organizacje szczególnie zasłużone dla osób z niepełnosprawnościami.
Nasz Paweł – Prezes i jeden z założycieli Fundacji FORBG z rąk Prezydenta Miasta Krakowa Pana Profesora Jacka Majchrowskiego otrzymał statuetkę Herkulesa za „Osobowość roku”. Nagoda przyznawana jest przez Kapitułę Komisji Dialogu Obywatelskiego przy Urząd Miasta Krakowa – za nie zamykanie się na problemy osób z niepełnosprawnościami oraz za pomoc dla nich.
Paweł jest lauteatem wielu konkursów poetyckich, zawsze uśmiechnięty, zawsze optymistyczny, nie obojętny na ludzką krzywdę, stając się dla nas wszystkich wzorem do naśladowania. Paweł jest również, a może przede wszystkim wiernym kibicem Wisła Kraków 💙⚪️❤️

Na Gali zostały nagrodzone wyróżnieniem działania naszego Klubu za tłumaczenie na polski język migowy hymnu Wisła Kraków i prezentacje go przed meczem Ekstraklasy co miało na celu podniesienie świadomości o osobach z niepełnosprawnościami.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2895832417212915&id=772987299497448

Scroll to Top
Skip to content