Organizacja i stan bezpieczeństwa meczów szczebla centralnego PZPN

Dziś ukazał się raport Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczący organizacji meczów szczebla centralnego – sezon 2018/19. W raporcie znajdują się m.in. dane o dostępności oraz obsłudze osób z niepełnosprawnościami. Zachęcamy do lektury!

Przygotowany przez Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN dokument powstał na podstawie raportów Delegatów Meczowych PZPN, informacji organizatorów zawodów oraz oceny stanu nawierzchni boisk dokonanej przez sędziów. Jest to już szósty raport publikowany w formie zestawień tabelarycznych i wykresów obejmujący swoją perspektywą cały sezon. Tym samym możemy odnaleźć w nim zmiany i tendencje, jakie zaszły w standardach organizacji meczów pomiędzy sezonami 2017/18 i 2018/19. W raporcie możemy pozyskać informacje na temat m.in.: frekwencji, oceny przygotowania kiosków gastronomicznych, sanitariatów i depozytów, dostępności obiektów dla osób z niepełnosprawnościami, warunków pracy mediów, incydentów stadionowych, organizacji wejścia kibiców na obiekt oraz stanu boisk piłkarskich / muraw.

Żródło: https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2019-07-12/raport-organizacja-i-stan-bezpieczenstwa-meczow-szczebla-centralnego-pzpn-sezon-2018-19

Scroll to Top
Skip to content