Dziś oficjalnie, początek „Tygodnia Bez Barier” organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej, Ekstraklasę SA. i Federację Kibiców Niepełnosprawnych.

Federacja Kibiców Niepełnosprawnych w partnerstwie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Ekstraklasą SA. w ramach Tygodnia bez barier we Wrocławiu podczas meczu Śląsk Wrocław – Piast Gliwice, który odbędzie się w sobotę 12 maja, zamierza pobić rekord udziału osób z niepełnosprawnościami na meczu piłki nożnej. Wrocławska akcja nazwana #ŚląskBezBarier jest koordynowana przez Klub Kibiców Niepełnosprawnych, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i WKS Śląsk Wrocław SA.

Zachęcamy fundacje, stowarzyszenia, ośrodki wspierające niepełnosprawnych oraz wszystkich innych chętnych do bycia tego dnia z nami i uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!