Newsletter FKN

  1. W sobotę 16 marca członkowie Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych pojechali na wyjazd do Warszawy, gdzie Legia podejmowała Śląsk. Przed meczem grupa niepełnosprawnych kibiców i asystentów odwiedziła Muzeum Powstania Warszawskiego. Temat o tyle ciekawy, że wizytę w muzeum zorganizowali kibice Legii Warszawa, związani także ze SKN Niepełnosprawni Fanatycy Legii. Wrocławska grupa została oprowadzona za darmo. Podziękowania i relacja z tego wydarzenia ukażą się wkrótce. W tym miejscu warto jednak podkreślić tę współpracę i zaznaczyć, że takie akcje są mile widziane w środowisku organizacji zrzeszonych przez Federację.
    Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej wizyty: https://federacjakn.pl/foto-muzeum.html.
  2. Na stronie federacji pojawiła się kolejna galeria zdjęć z wyjazdów grup kibiców niepełnosprawnych. Przypominamy, że czekamy na Wasze zdjęcia, jeśli jakiś jeszcze nie pojawiły się w tej galerii.
    Zdjęcia z ostatniej kolejki Ekstraklasy i 1 Ligi na stronie: https://federacjakn.pl/foto26kolejka.html.
  3. W najbliższy czwartek reprezentacja Polski rozegrała mecz z Austrią w Wiedniu. Na ten mecz wybiera się liczna grupa kibiców z niepełnosprawnościami. Już dziś prosimy o wysyłanie fotek z tego wyjazdu.
  4. Taki sam apel dotyczy niedzielnego meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie: Polska – Łotwa. Przyślijcie nam zdjęcia z tego wydarzenia. Pokażemy je szerszej publiczności.
Scroll to Top
Skip to content