W związku z decyzją władz państwowych o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce, mecze reprezentacji Polski są odwołane.

Wszyscy kibice, którzy dokonali zakupu biletów, otrzymają zwrot pieniędzy.
Zostanie dokonany zwrot całej kwoty, jaka została wpłacona na konta PZPN, w tym za bilet, kuriera oraz dodatkowe usługi. Zwroty zostaną dokonane w ciągu najbliższych 14 dni na konta, z których zostały dokonane płatności za bilety. Niewymagane są przy tym żadne czynności ze strony kibiców.

Euro 2020 nie odbędzie się w tym roku w związku z pandemią koronawirusa.

Na specjalnej wideokonferencji włodarze UEFA zdecydowali o przełożeniu turnieju.

We wtorek (17 marca) miejsce miała wideokonferencja, w której udział wzięli przedstawiciele krajowych federacji piłkarskich oraz europejskich lig i klubów. Los Euro 2020 został przypieczętowany, według pierwszych planów turniej ma rozpocząć się 11 czerwca i zakończyć 11 lipca 2021 roku.

Inaugurację zaplanowano w Rzymie, a decydującą fazę (półfinały i finał) – w Londynie. Decyzja ma zostać wieczorem oficjalnie zatwierdzona przez Komitet Wykonawczy UEFA.

Źródło: www.laczynaspilka.pl