II Turniej Piłkarski NIEPełnosprawni MEGAMOCNI

24 lutego 2019 w Kielcach odbędzie się II Turniej Piłkarski (Nie)Pełnosprawni MEGAMOCNI. Pomysłodawcami i głównymi organizatorami turnieju są Fundacja DOGadanka i Fundacja na Rzecz Promocji Sportu Osób Niepełnosprawnych MEGAMOCNI.

Ideą jaka przyświeca tej imprezie jest promocja sportu osób niepełnosprawnych poprzez aktywne jego uprawianie i kibicowanie. Dlatego też do udziału w turnieju zaproszeni zostali przedstawiciele różnych środowisk. Na parkiecie spotkają się drużyny AmpFutbolu (w tym Gwardii Varsovia), Niepełnosprawnych Kibiców, Biznesu, Mediów, Medyków, Polityki. Pojawią się też najmłodsi adepci piłki nożnej – drużyna juniorów Kuloodpornych Bielsko-Biała i kieleckich MEGAMOCNYCH. Na trybunach zasiądą przedstawiciele Klubu Kibiców (Nie)Pełnosprawnych Kielce, zaproszeni kibice z organizacji i miejsc skupiających osoby niepełnosprawne.

Startujemy w niedzielę, 24 lutego, godzina 9:30, Hala Politechniki Świętokrzyskiej (obok Galerii Echo) – zaplanujcie to już dziś, żeby potem nie żałować, że Was zabrakło na II Turnieju Piłkarskim (NIE)Pełnosprawni MEGAMOCNI.

Zaplanowaliśmy dodatkowe atrakcje dla najmłodszych i konkursy dla kibiców. Chcemy, aby ta i kolejne edycje naszego Turnieju stały się rodzinnym świętem swobodnego dostępu do sportu.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, z przyjemnością opowiemy więcej o tym wydarzeniu.
Magdalena Pawlik-Paciorek
Fundacja DOGadanka
tel.: +48 507 064 976

Scroll to Top
Skip to content