Dolnośląski Klucz Sukcesu dla Stowarzyszenia KKN

27 września 2018 roku w Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu odbyła się uroczystość wręczenia Dolnośląskich Kluczy Sukcesu. Podczas XXII edycji konkursu kapituła pod przewodnictwem dr Bogdana Cybulskiego nagrodziła kilka wybitnych postaci i instytucji z Dolnego Śląska.

Wyróżnienie specjalne otrzymało Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych. Statuetkę i dyplom prezesowi stowarzyszenia Pawłowi Parusowi wręczyła wicemarszałek Dolnego Śląska, Ewa Mańkowska. W ceremonii nagradzania wyróżnionych laureatów uczestniczył także Cezary Przybylski marszałek województwa dolnośląskiego.

Nagroda ta wpisuje się w obchody 10-lecia działalności KKN-u przypadającego na ten rok. Dolnośląski Klucz Sukcesu należy do jednych z najbardziej prestiżowych nagród w naszym regionie, stąd też często nazywany jest dolnośląskim oskarem. Wyróżnienie to dedykujemy naszym członkom i osobom, które każdego dnia nam pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Pamiętamy o samorządach, wojewódzkim i wrocławskim, które od wielu lat wspierają nas w realizacji projektów – powiedział Paweł Parus podczas ceremonii wręczania nagrody.

Scroll to Top
Skip to content