Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że decyzją Komitetu Wykonawczego UEFA, najbliższe mecze Reprezentacji Narodowych, w tym reprezentacji Polski, mogą odbyć się przy udziale kibiców w liczbie odpowiadającej maksymalnie 30% pojemności stadionu. Organizacja meczu odbywa się zgodnie z obowiązującymi krajowymi/lokalnymi obostrzeniami.

W nawiązaniu do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 września 2020 r., miasto na prawach powiatu Gdańsk zostało włączone do strefy żółtej. Oznacza to, że wydarzenia sportowe mogą być organizowane przy udziale kibiców, w liczbie odpowiadającej 25% pojemności stadionu.

W związku z powyższym, bilety będą dostępne na portalu bilety.laczynaspilka.pl. Sprzedaż na poszczególne mecze rozpocznie się:

• 5 października na mecz towarzyski Polska – Finlandia (7 października, godz. 20:45, Stadion Energa Gdańsk);
  • 7 października na mecz Ligi Narodów Polska – Włochy (11 października, godz. 20:45, Stadion Energa Gdańsk);
  • 9 października na mecz Ligi Narodów Polska – Bośnia i Hercegowina (14 października, godz. 20:45, Stadion Wrocław).

Bilety będą dostępne w następujących kategoriach cenowych:

• I kategoria: 120 zł;
  • II kategoria: 90 zł;
  • III kategoria: 70 zł.

Informujemy, że każda osoba dokonująca zakupu biletów, akceptuje ryzyko związane z COVID-19, w tym o możliwość zakażenia się i konsekwencje dla zdrowia lub życia.

Zakup biletu i wejście na stadion kibice dokonują na własną odpowiedzialność.

Żródło: www.laczynaspilka.pl