Audiodeskrypcja na meczach Polski z Albanią i Anglią

Dostępność piłki nożnej dla osób z niepełnosprawnościami jest jednym z priorytetów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dlatego też już od roku podczas każdego meczu reprezentacji Polski osoby z niepełnosprawnością wzrokową mogą korzystać z audiodeskrypcji.

We wrześniu br. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się dwa mecze El. MŚ 2022.

• 2 września Polska – Albania
  • 8 września Polska – Anglia

Miło nam poinformować, że w wyniku współpracy Polskiego Związku Piłki Nożnej, Fundacji Katarynka i Federacji Kibiców Niepełnosprawnych podczas tych meczów dostępny będzie komentarz audiodeskrypcyjny na częstotliwości 95,2.

Do odbioru audiodeskrypcji wystarczy i jakikolwiek odbiornik radiowy na przykład telefon z radiem i słuchawki.

Po prawej ikona słuchawek i logotyp Fundacji Katarynka. Po lewej napis: audiodeskrypcja na meczach Polska - Albania Polska - Anglia 95,2 FM. Na dole logotyp PZPN i FKN.

Przypominamy że w roku 2019 audiodeskrypcja dostępna była na wszystkich meczach reprezentacji Polski, które rozgrywane były w naszym kraju.

Łączy nas piłka!