19. Raport z minionego weekendu z wyjazdów grup kibiców z niepełnosprawnościami na mecze szczebla centralnego (08-11.04.2022)

1. Raport z minionego weekendu z wyjazdów grup kibiców z niepełnosprawnościami na mecze szczebla centralnego (08-11.04.2022)

——————————————-

Przedświąteczna kolejka przyniosła kilka liczebnych wyjazdów kibiców z niepełnosprawnościami.  W hicie kolejki Lech Poznań podejmował Legię Warszawa. Na tym meczu nie zabrakło kibiców z niepełnosprawnościami z obu ekip. Fani Śląska Wrocław odwiedzili Częstochowę, a kibice Górnika  Zabrze udali się do Krakowa. Do zaległej statystyki wpadł także mecz Olimpii Grudziądz z Lechem Poznań, na którym byli kibice niepełnosprawni Arki Gdynia.

✅ Stowarzyszenie Klub Gdyńskiego Kibica Niepełnosprawnego w Grudziądzu na meczu PP Olimpia Grudziądz – Lech Poznań: 4 osoby,

✅ SKN „Niepełnosprawni Fanatycy” na meczu w Poznaniu: Lech Poznań – Legia Warszawa: 40 osób,

✅ KKN Górnik Zabrze w Krakowie na meczu Wisła Kraków – Górnik Zabrze S.A.: 38 osób,

✅ Klub Kibiców Niepełnosprawnych Śląska Wrocław w Częstochowie na meczu Raków Częstochowa – WKS Śląsk Wrocław: 13 osób,