18. Raport z minionego weekendu z wyjazdów grup kibiców z niepełnosprawnościami na mecze szczebla centralnego (1-4.04.2022)

Terminarz minionego weekend ułożył się w taki sposób, że drużyny, przy których działają grupy organizujące wyjazdy dla kibiców z niepełnosprawnościami rozgrywały w większości mecze na swoich stadionach. Na niższych szczeblach rozgrywek w Gaci pod Oławą zameldowała się grupa Karkonoskiego KKN Jelenia Góra. Dzień wcześniej byli oni we Wrocławiu na meczu Śląsk – Lech. Na tym spotkaniu nie zabrakło także kibiców z Milicza. Skromna delegacja Widzewa pojechała do Katowic.

Sporo kibiców z niepełnosprawnościami pojawiło się za to na meczach domowych.

Oto kolejny raport wyjazdowy:

✅ Karkonoski Klub Kibiców Niepełnosprawnych na meczu we Wrocławiu: WKS Śląsk Wrocław – Lech Poznań, 10 osób

✅ Klub Kibiców Niepełnosprawnych Milicz na meczu we Wrocławiu: Śląsk – Lech, 9 osób

✅ Karkonoski Klub Kibiców Niepełnosprawnych na meczu w Gaci: Foto-Higiena Błyskawica Gać – KS Karkonosze Jelenia Góra – 3 osoby

✅ Widzew Łódź bez barier na meczu w Katowicach: GKS Katowice – RTS Widzew Łódź, 3 osoby

✅ SKN „Niepełnosprawni Fanatycy” na meczu Pucharu Polski w Częstochowie: Raków Częstochowa – Legia Warszawa.

Zdjęcia:

Galeria

#KKN #Niepełnosprawni #KibiceNiepełnosprawni #PolskiZwiązekPiłkiNożnej #BezBarier #FutbolBezBarier #PiłkaNożnaBezBarier #FKN #PZPN #CAFEUEFA